ATS Ticari Yazılım
(Yeni Nesil Ticari Program)

Arma Ticari Sistem, firmanızla ilgili pek çok işi yürütebileceğiniz, kayıt altına alabileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programıdır. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, yeni şirket açılması, fatura, irsaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.

ATS Restaurant, Cafe,  Bar Otomasyonu

Adisyon girişi, masa yerleşim planı seçimi, gruplara göre ürün seçimi, günün menüsü hazırlama, nakit, kredi kartı ve yemek çeki ile tahsilat. İstenilen masaya ikramda bulunabilme. Adisyon basabilme ve dizayn edebilme. Caller id cihazı ile arayan numaraya göre müşteri tanıma ve Paket Servis, Satın alma, Satış ve dağıtım, finans, hizmet, masraf, üretim modülleri, her modüle ait detaylı raporlar ve günlük işlemlere ait filtrelenebilir tarih ve saat bazında raporlar. Kullanıcı yetki kısma ve bir çok ek özellik. Dokunmatik ekranlar, tablet ve akıllı telefonları desteklenmektedir.

Kira, Aidat, Takip ve Analiz. Site, Apartman, is merkezi Yönetim Yazılımı

Kiralar, Aidatlar, Giderler, Görevli Personel ve Ekipmanların takibi kolaylıkla yapılabilir. Program modülleri : Mülk yönetimi, kiracı yönetimi, sözleşme yönetimi, tahakkuk yönetimi, tahsilat yönetimi, personel yönetimi, bakım onarım yönetimi, genel raporlar, kullanıcı yetkilendirme ve özel bilgi ve grafik ekranı. Modüllerdeki veri giriş alanları apartman, site, iş merkezi, Recidence ve Avm ‘ler için uygun yapıda geliştirilmiştir.

 

 

Barkod Master (Etiketmatik)

Barkod Master (Barkod Tasarım ve Yazdırma programı) : Barkod Master Kolay kullanım ve kullanıcı dostu bir arabirim sunar. Etiketlerinize barkod, yazı, not, resim ve sekil ekleyebilirsiniz. Farklı büyüklükteki etiketleri kolayca dizayn edip her türlü yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Barkod master tek basına çalışabilen ayrı bir programdır.

Akra Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı

Kalite Yönetim Sistemi

ISO kapsamındaki şirketlerin kalite yönetim sistemlerini dijital ortamda tüm ilgililerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Program Modülleri : Doküman Yönetimi,
Döf (Düzeltici / Önleyici Faaliyet) Yönetimi, İç Denetim Yönetimi, Bakım Yönetimi, Kalibrasyon Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Personel Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Bilgi Bankası,Özet Bilgi Ekranı

Programda bulunan özet bilgi ekranı sayesinde ilk girişte kalite yönetim sisteminiz için yapmanız gerekenler ve yakın zamanda yaptıklarınız raporlanabilecektir.

Online ATS Satış

N11 ATS Satış Mağazası  

N11 ATS Satış Mağazası