ATS Online Paket Servis Yazılımı - 0850 850 15 20

Yiyecek içecek sektörü için semt ve bölge seçimli online paket servis uygulaması.

-Seçtiğiniz semtlere göre yada mahallelere göre yazılım dizayn edilir ve hizmete alınır. Örneğin Göztepe, Kadıköy, Bağdat Caddesi, yada Esenyurt, Beylikdüzü, Bahçeşehir yada Esenler, Güngören, Bağcılar gibi. Tek bir ilçe içerisinde bazı mahallelere hizmet veriyorsanız istediğiniz mahallelerden sipariş alınacak sekilde de dizayn edilmektedir.

-Müşteri etkileşimli, mobil uyumlu responsive tasarım. Müşteri sistemden sipariş durumunu Bekliyor, Hazırlanıyor, Tamamlandı, İptal edildi gibi takip edebilmektedir.

-Admin panelden tam sistem kontrolü yapılabilmektedir. Sipariş geldiğinde yazılı ve sesli uyarı sistemi mevcuttur.

-İstenilen ürünler adet, istenilen ürünler porsiyon olarak sunulabilmektedir. Örneğin kebaplarda 1,5 porsiyon tanımlama imkanı vardır.

-Seçilen ürünleri ana sayfada şefin önerisi bölümünde gösterebilme özelliği

-Sipariş fişleri istenilen yazıcıdan örneğin mutfak yazıcısından çıktı alınabilir. Siparişi götüren kişi bu fişten faydalanabilir. Fiş üzerinde isim, telefon, adres ve ürünler detaylı şekilde çıkmaktadır.

-Admin panelden ürün ve kategori eklenebildiği gibi, haber, slayt, hizmet ve hakkımızda bölümleri eklenebilmekte ve değiştirilebilmektedir.

-Sistem seo (arama motoru optimizasyonu) uyumludur ve admin panelden her sayfanın seo ayarları yapılabilmektedir.

-Sistem üzerinden ziyaretçiler tarafınan gönderilen iletişim ve rezervasyon talepleri admin panel üzerinden görülebilmekte ve cevaplanabilmektedir.

-Ürünlerini kargoya vermeden kendi bölgesinde elden teslim eden ve her hangi bir üçüncü siteye komisyon ödemeden iş yapmak isteyen tüm sektörler de kullanılabilir.

*Yıllık kullanım ücreti 1500 TL + Kdv'dir.ATS, Piyasadaki mevcut ticari programların git gide kullanıcıların isteklerinden uzak ve kullanımı zor hale gelmesinden, yazılım fiyatının ve servis hizmetlerinin yüksek meblağlarda olmasından, yazılımın çalışması için gereken donanım maliyetinin yüksekliğinden yakınan Küçük ve orta büyüklükteki (Kobi) firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla geliştirilmiştir. Eğitim dokümanlarıyla kullanıcı servis hizmetine gerek duymadan programı yıllarca güven içerisinde kullanabilir. ATS Programları ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. Ticari programlardan beklentilerinizin hepsi ve daha fazlası ATS ile bir kaç tık uzağınızda...

ATS ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliği arttırıp rekabette öne geçin...