image

ATS Arma Ticari Sistem Markası Arma Web Bilişim Teknolojileri Selçuk Nuray Adına Türk Patent Enstitüsünce kayıtlı bir markadır.

Arma Web Bilişim Teknolojileri 2006 yılında faaliyetine başlayan ilk etapta web programları, e-ticaret siteleri, haber ve gazete siteleri gibi web tasarım ve programcılığın birlikte yürütüldüğü alanlarda faaliyet göstermiştir. Piyasadaki mevcut ticari programlara destek hizmeti vermekte ve firmalar için özel yazılım geliştirmektedir. Bu hizmetler www.arma-web.com sitesiyle devam edilmektedir.

Arma Web 2009 yılından itibaren kendi ticari yazılımı olan ATS Arma Ticari Sistem 'in yazımına başlamıştır. Yazılım, kodlama ve grafik çalışmaları yaklaşık 1 yılda tamamlanmış olup program 2010 yılı itibariyle ilk versiyon satışa sunulmuştur ve sürekli yeni versiyonlar çıkartılarak geliştirilmektedir.

ATS İşletme Defteri ise 2012 yılında yazılarak ücretsiz kullanım ve dağıtım hakkı tanınan serbest bir yazılımdır. 2013 Yılında kullanıcılardan gelen istekler
doğrultusunda güncellemeler ve ilaveler yapılmıştır.

Ayrıca 2012 yılında Kira Aidat Takip ve Analiz yazılımı, Teklifmatik yazılımı ve iso kapsamındaki şirketler için Kalite Yönetim Sistemi yazılımları geliştirilmiştir.

2013 Yılında Restaurant, cafe, bar türü işletmeler için dokunmatik ekranları ve el terminallerini destekleyen ATS Restaurant yazılımı geliştirilmiştir. Ayrıca 2015 yılında Restaurant Cafe, Bar Otomasyonu yazılımı revize edilerek Ücretli ve ücretsiz versiyonları olan paketlere dönüştürülmüştür. Windows tabletlerde çalışan modülleri bulunmaktadır.

ATS Bordro programı 2015 yılında yazılmış olup, ücretli ve ücretsiz versiyonları olan Bordro düzenleme yazılımıdır. Kolay kullanım, pratik ve hızlı çalışacak şekilde dizayn edilmiş, gereksiz ayrıntılardan kaçınılmıştır. Ücretsiz versiyon her şirkette 10 çalışan ile sınırlıdır.

ATS Programları ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine
dayanmaktadır. Ayrıca pdf ve video eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına sürekli hizmet vermektedir.

ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını  rahatça kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dokümanları ve videoları izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler.