ATS Restaurant, Cafe, Bar Otomasyonu

Adisyon girişi, masa yerleşim planı seçimi, gruplara göre ürün seçimi, günün menüsü hazırlama, nakit, kredi kartı ve yemek çeki ile tahsilat. İstenilen masaya ikramda bulunabilme. Adisyon basabilme ve dizayn edebilme. Caller id cihazı ile arayan numaraya göre müşteri tanıma ve Paket Servis.

Satın alma, Satış ve dağıtım, finans, hizmet, masraf, üretim modülleri. Her modüle ait detaylı raporlar ve günlük işlemlere ait filtrelenebilir tarih ve saat bazında raporlar.

Kullanıcı yetki kısma ve bir çok ek özellik. Dokunmatik ekran ve windows tablet desteklenmektedir.

Günlük raporlardan bazıları: Adisyon adet ve tutarlı satış, nakit, kredi kartı ve yemek çeki ayrı ayrı gelir dökümü, Ürün gurubu ve ürün bazında bazında satışlar, Satış elemanı (Garson) bazında satışlar.

Fiyatı: 2750 TL + Kdv

ATS +1

+1 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut programınıza +1 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 1250 TL + Kdv

ATS +1

+3 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut programınıza +3 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 3000 TL + Kdv

ATS +1

+5 Kullanıcı Arttırım Paketi

Mevcut programınıza +5 kullanıcı ekler.

Tek başına kullanılamaz.

Fiyatı: 5000 TL + KdvATS, Piyasadaki mevcut ticari programların git gide kullanıcıların isteklerinden uzak ve kullanımı zor hale gelmesinden, yazılım fiyatının ve servis hizmetlerinin yüksek meblağlarda olmasından, yazılımın çalışması için gereken donanım maliyetinin yüksekliğinden yakınan Küçük ve orta büyüklükteki (Kobi) firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yazılmıştır. Program fiyatı diğer büyük programların fiyatının 1/4 oranında olmasına rağmen işlevselliği ve yönetilebilirliği çok daha iyidir. Eğitim dokümanlarıyla kullanıcı servis hizmetine gerek duymadan programı yıllarca güven içerisinde kullanabilir. ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını rahatça kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dokümanlarını izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, fatura, irasaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ayrıca program haftalık olarak kendini otomatik olarak yedeklemektedir. Kullanıcı istersen menüler vasıtasıyla tek tıklamayla anlık yedek alabilir. ATS Programı ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf eğitim dokümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, yeni şirket açılması, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir. Ticari programlardan beklentilerinizin hepsi ve daha fazlası ATS ile bir kaç tık uzağınızda...

ATS ile hayatınızı kolaylaştırın, verimliliği arttırıp rekabette öne geçin...