Bayimiz olun

Bayimiz olup, özel iskontolarla ATS ürünlerinin satışını yapmak istiyorsanız arayın yada mail atın görüşelim.
Birlikte çalışıp birlikte kazanmaktan mutluluk duyarız.

Tel : 0850 850 15 20 - Email : info@armaticarisistem.com

ATS Ticari Yazılım
(Yeni Nesil Ticari Program)

Arma Ticari Sistem, firmanızla ilgili pek çok işi yürütebileceğiniz, kayıt altına alabileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programıdır. En çok zorlanılan yıl sonu devir işlemi, yeni şirket açılması, fatura, irsaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.

ATS Restaurant, Cafe,  Bar Otomasyonu

Adisyon girişi, masa yerleşim planı seçimi, gruplara göre ürün seçimi, günün menüsü hazırlama, nakit, kredi kartı ve yemek çeki ile tahsilat. Satın alma, Satış ve dağıtım, finans, hizmet, masraf, üretim modülleri, her modüle ait detaylı raporlar ve günlük işlemlere ait filtrelenebilir raporlar. Kullanıcı yetki kısma ve bir çok ek özellik. Dokunmatik ekranlar ve el terminalleri desteklenmektedir.

Kira, Aidat, Takip ve Analiz. Site, Apartman, is merkezi Yönetim Yazılımı

Kiralar, Aidatlar, Giderler, Görevli Personel ve Ekipmanların takibi kolaylıkla yapılabilir. Program modülleri : Mülk yönetimi, kiracı yönetimi, sözleşme yönetimi, tahakkuk yönetimi, tahsilat yönetimi, personel yönetimi, bakım onarım yönetimi, genel raporlar, kullanıcı yetkilendirme ve özel bilgi ve grafik ekranı. Modüllerdeki veri giriş alanları apartman, site, iş merkezi, Recidence ve Avm ‘ler için uygun yapıda geliştirilmiştir.

 

ATS Bordro Programı

ATS Bordro

ATS Bordro Programı. Kolay kullanım, pratik ve hızlı.

Ttek tek ve topluca puantaj yapabilme, kanun parametrelerinde, agi tutarlarında değişiklik, meslek kodları, işten çıkış kodları ve eksik gün kodları gibi gerekli ayrıntılar bulunmaktadır.

Bordro tasarımı değiştirilebilir, sicil koduna göre ve özel kod göre bordro alınabilir. Her türlü rapor, pdf, Word, excel ve html formatlarında kaydedilebilir ve Sgk için xml hazırlanabilir.

Ücretsiz versiyon her şirkette 10 çalışan ile sınırlıdır.

 

Akra Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı

Kalite Yönetim Sistemi

ISO kapsamındaki şirketlerin kalite yönetim sistemlerini dijital ortamda tüm ilgililerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Program Modülleri : Doküman Yönetimi,
Döf (Düzeltici / Önleyici Faaliyet) Yönetimi, İç Denetim Yönetimi, Bakım Yönetimi, Kalibrasyon Yönetimi, Hizmet Yönetimi, Personel Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Bilgi Bankası,Özet Bilgi Ekranı

Programda bulunan özet bilgi ekranı sayesinde ilk girişte kalite yönetim sisteminiz için yapmanız gerekenler ve yakın zamanda yaptıklarınız raporlanabilecektir.

 

ATS İşletme ve Serbest Meslek Defteri Yazılımı
İşletme ve Serbest Meslek defteri

ATS işletme defteri ve Serbest meslek kazanç defteri yazılımı, piyasadaki diğer işletme defteri yazılımlarından farklıdır.

Programda veri girişi yapılabilen her ekran çıktı alınabilir, excel 'e gönderilebilir, pdf ve diğer formatlara dönüştürülebilir.

İşletme defteri dökümü gelir ve gider ayrı ayrı çıktı alınabileceği gibi, Gelir ve Gider dökümü bir arada olarak da çıktı alınabilme imkanı vardır.

Programın raporlaması geniştir. Anlık İşletme Hesabı Özeti ve defter dökümleri alınabilir. KDV Raporları mevcuttur. Oranlara göre tarih aralıklı matrah ve kdv dökümleri alınabilir. Programda serbest meslek stopaj listesi ve envanter raporu vardır.

Barkod Master (Etiketmatik)

Barkod Master (Barkod Tasarım ve Yazdırma programı) : Barkod Master Kolay kullanım ve kullanıcı dostu bir arabirim sunar. Etiketlerinize barkod, yazı, not, resim ve sekil ekleyebilirsiniz. Farklı büyüklükteki etiketleri kolayca dizayn edip her türlü yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Barkod master tek basına çalışabilen ayrı bir programdır.

ATS Cepte Cari

ATS Cepte Cari Hesap uygulaması : Android ve ios tabanlı cep telefonlarında kullanılabilen bağımsız çalışan bir mobil uygulamadır. Kolay ve hızlı bir arabirim sunan pratik bir uygulamadır. Android telefon ve tabletler için Google Play Store 'da, Iphone ve Ipad'ler içinde Apple Store 'da Cepte Cari olarak aratılınca çıkmaktadır. Aşağıdaki kare kodlar okutularak yada kodlara tıklanılarak da mağaza yükleme sayfasına gidilebilir.

Online ATS Satış

N11 ATS Satış Mağazası  

N11 ATS Satış Mağazası