Barkod Master 1.10

Etiketlerinize barkod, yazı, not, resim ve şekil ekleyebilirsiniz. Farklı büyüklükteki etiketleri kolayca dizayn edip her türlü yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Bir etikete birden çok barkod ekleme, harici resim ve şekil ekleme ve eklenen objeleri döndürebilme özelliği ve objeleri katmanlara göre sıralama özelliği (En üste gönder, en alta gönder) ile kullanıcı dostu pratik bir arabirime sahiptir. Etiketlerinizi kayıt edip daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda tekrar açarak yazıcı çıktısı alabilirsiniz. Barkod yazıcısına gerek duymaksızın, her türlü A4 çıkartma kağıda baskı yapılabilmekte, etiket en boy, üst alt ve kenar boşluklar ister cm cinsinden ister inc olarak ayarlanabilmektedir. Ülkemizde kullanılan barkod standartlarından Code 128 (Avrupa Standardı düz barkod) ve EAN13 (Amerikan Standardı tırnaklı barkod) barkodların haricinde toplamda 18 farklı barkod standardını desteklemektedir.

Not: Karekod tasarlamak için Hızlı Karekod tasarlama yazılımımız Barkod Master ile birlikte hediye edilmektedir.
 


Program içerisinde F9 tuşu ile ulaşılabilen etiket ayarları menüsüyle, barkod etiketlerinizin yükseklik, genişlik ayarları ve etiketler arası boşluk ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

 

Yazıcı seçenekleri tuşu ile bir etiket sayfasına kaç etiket sığacağını ve yazdırma işlemine kaçıncı etiketten başlanacağını seçebilirsiniz.

     
  Etiketlerinizi kaydederek daha sonra tekrar kullanabilir ve üzerinde tekrar değişiklik yapabilirsiniz.

 

 

 

Barkod Master programınının 15 günlük deneme sürümünü aşağıdaki linkle tıklayarak indirebilirsiniz. Program 15 gün sonunda tescil edilmez ise yazdır menüsü kapatılır. Tescil edildiği anda tekrar sınırsız kullanıma geçer.

Programın tescil ücreti 400 TL + Kdv 'dir.

Not: Karekod tasarlamak için Hızlı Karekod tasarlama yazılımımız Barkod Master ile birlikte hediye edilmektedir. 

Karekod tasarlamak için Hızlı Karekod tasarlama yazılımımız Barkod Master ile birlikte hediye edilmektedir.  

* Karekod tasarlamak için Hızlı Karekod tasarlama yazılımımız Barkod Master ile birlikte hediye edilmektedir.

Pdf Broşür